Veido odos valiklis (tonikas) - SVARBU?

Viena svarbiausių toniko užduočių - atstatyti ir normalizuoti veido odos pH. Nuprausus veidą Jūsų odos pH balansas stipriai sujaukiamas. Jei nesiimsite priemonių pH atstatymui, oda išskirs riebalus, kad apsaugotų save. Tai reiškia, kad dėl šios priežasties su laiku oda užsiteršia, užsikemša poros, atsiranda spuogų.

Renkantis veido toniką pirmiausia reikėtų atsižvelgti į jo sudėtį. Venkite toniko, kurio sudėtyje yra alkoholio, konservantų, kvapiklių ar kitų agresyvių medžiagų. Kuo toniko sudėtis natūralesnė, tuo geriau. Sesderma veido valiklis naudojamas kaip ir visi tonikai – ant švarios odos, nuprausus oda vandeniu. Be to, jis tinkamas ir makiažo valymui. Mūsų pamėgti ir siūlomi SESDERMA veido valikliai (tonikai) tiks daugeliui odos tipų ir yra puiki pagalba odos problemoms spręsti: sausai ir atopinei, riebiai, jautriai odai su seborėjiniu dermatitu, labai jautriai, raustančiai, kuprozinei odai, rožinės paveiktai oda, išsausintai ir įjautrintai odai, papilkėjusiai, netolygios spalvos, pigmentacijos paveiktai odai.

Rekomenduojama naudoti ryte ir vakare net ir nenaudojant makiažo priemonių. Odos valymas yra pirmas žingsnis sveikos ir spindinčios odos link.

Nudemoon  🌙